O firmie

Szanowni Państwo!

Biuro Turystyczne „Elżbieta” jest firmą, specjalizującą się w organizacji różnych form wypoczynku, działającą na rynku turystycznym od 1999 roku. Nasze biuro uprawnione jest do działalności na terenie całej Europy, posiadające Koncesję Organizatora Turystyki numer 067. Zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych posiadamy również Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERV Europäische Reiseversicherung AG.

Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie organizacji wycieczek, wyjazdów integracyjnych, szkoleń dla osób dorosłych, firm i instytucji państwowych a także wyjazdów dla dzieci i młodzieży (zielone szkoły, kolonie, wycieczki, biwaki). Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

Dodatkowo za pośrednictwem naszego biura możecie Państwo zarezerwować lub wykupić bilety lotnicze, bilety autokarowe, promowe, ubezpieczenie turystyczne i hotele na całym świecie.

Klientom indywidualnym proponujemy wycieczki we wszystkich kierunkach świata organizowane przez największych touroperatorów. Dla ułatwienia zakupu imprez turystycznych możecie Państwo w bezpieczny sposób dokonać tego na naszej stronie www za pośrednictwem wyszukiwarki online.

Miło jest nam poinformować, że ITAKA, największy touroperator w Polsce, uhonorowała Biuro Turystyczne „ELŻBIETA” tytułem Prestiżowego Agenta. Przyznany certyfikat potwierdza, że jesteśmy jednym z najbardziej renomowanych partnerów Biura Podroży Itaka.
Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i powierzenie nam swoich wakacyjnych planów.

Wierzymy, że we współpracy z naszym biurem będą Państwo mogli realizować swoje marzenia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

Certyfikat prestiżowego Agenta ITAKI